Sales Team n COSMO CONSULT

Kezdje az utazást, mint:

Account Manager

(all genders welcome)

Elérhető hibrid munkavégzésben Budapest, Debrecen, Sopron

Éld meg máshogy a feladataidat!

Az alábbi témákkal foglalkozhatsz nálunk a legnagyobb szenvedéllyel: ami lenyűgöz - mindegy, hogy honnan és mikor dolgozol. Részese leszel a csapatnak ami a világ egyik vezető Microsoft partnere a digitalizációban.

Lehet, hogy Te vagy a megfelelő jelölt?
  • Érdeklődés: ha érdekel a vállalatirányítási rendszerek világa és szívesen megismernéd szolgáltatásainkat, termékeinket, valamint a Microsoft Dynamics megoldások területén piacvezető vállalkozásnál próbálnád ki magad.
  • Végzettség/tapasztalat: ha rendelkezel gazdasági/IT végzettséggel és/vagy van 2-3 év tapasztalatod account manager pozícióban (B2B)
  • Nyelvtudás: ha tárgyalóképes az angol nyelvtudásod írásban és szóban egyaránt
  • Csapatunkba illő személyiségjegyek: ha kommunikatív vagy és nyitott az új ismeretek elsajátítására, tudsz önállóan és csapatban is dolgozni, agilis és proaktív a hozzáállásod, akkor eséllyel pályázol hozzánk!

Amivel nálunk előnnyel indulsz:
  • Microsoft Dynamics NAV/Business Central/AX/Finance&Supply Chain vagy egyéb ERP rendszer ismerete, D365 CRM, Power Platform, Power BI
  • Német nyelvtudás

Előnyök

Rugalmas munkaidő

További fejlődés

Innovációs kihívás

Események

Nyelvtanfolyamok

Juttatások széles skálája

Éld meg másképp a munkádat!

Be smart
Be human
Be responsible
Be a team player
Be brave
Be passionate

Be smart

Nem kell mindig helyesen döntened, de mindig tiszta lelkiismerettel kell meghoznod a döntéseidet az ügyfelek, a kollégák és a COSMO felé.

A COSMO CONSULT-nál dolgozni más.

Milyen juttatások várnak nálunk?
Fontos számunkra a munkavállalóink jólléte:

  • Az elengedhetetlen kávé a mindennapokhoz
  • Magán egészségügyi biztosítás
  • Sportolási támogatás: különböző csapatépítő programok, amelyek központjában a mozgás szerepel (túrázás, biciklizés); AYCM SportPass
  • SZÉP kártya
  • Csapatépítők
  • Havi tematikus napok az irodában
  • Angol és német nyelvoktatás
  • És természetesen a mindenhol olvasható “versenyképes bér”. Úgy gondoljuk, a versenyképes szó minden vállalat esetében mást takar. De már az első telefonbeszélgetésünkkor kiderítjük, hogy egyeznek-e az elképzeléseink.

Készen állunk, ha te is készen állsz!

Alig várjuk, hogy megismerjük, és várjuk a jelentkezésedet. Kérdésed van a COSMO-val kapcsolatban? Toborzó csapatunk szívesen válaszol rájuk! Csak írj nekünk!

People Culture & Talent Attraction

Team

Megtalálta, amit keresett?

Kezdje el az intelligens keresést most